Бял Горещ Шоколад Прима Виста
Бял Горещ Шоколад Прима Виста
| Производител: | ВИВА АиМ |
| Код на продукта: | Бял Горещ Шоколад Прима Виста |
| Наличност: | В наличност |
-
10.23€ (20.01лв)
Бял Горещ Шоколад Прима Виста
Кутията съдържа 750гр. прахообразна смес за гореща напитка с вкус и аромат на бял шоколад
НАЧИН НА ПРИГОТВЯНЕ:
Изсипете две равни лъжици на прах или около /30гр/ в 150ml -200ml горещо мляко и разбъркайте.
Насладете Се На Получената Напитка С Нейният Вкус, Аромат И Плътност!!!
ХРАНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ ЗА 100g
| Енергийна стойност | 1806kj/432kCal |
| Мазнини | 13.2g |
| от които наситени мастни киселини | 5.2g |
| Въглехидрати | 70.8g |
| от които захари | 54.6g |
| Белтъци | 7.5g |
| Сол | 0.2g |
КУТИЯТА СЪДЪРЖА НЕТО 750гр и е за 25 чаши горещ шоколад
Произведена и пакетирано от ВИВА АиМ ООД
Тагове: Бял Горещ Шоколад Прима Виста, Бял Горещ Шоколад Прима Виста, СТОПЛИ ЗИМАТА



-265x320.jpeg )
