Горещ шоколад 1кг
Горещ шоколад 1кг
| Производител: | ВИВА АиМ |
| Код на продукта: | Горещ шоколад 1кг |
| Наличност: | В наличност |
-
12.53€ (24.51лв)
Горещ шоколад 1кг
Горещия шоколад Прима Виста е с по високо съдържание на какао. поради което е характерен с по-горчивият си вкус, именно заради високото съдържаниe на какао, намаленото количество захар и мляко дава усещането за натурален черен шоколад.
Горещият шоколад Прима Виста е напитка състояща се от: какао на прах,захар и мляко .
Изсипете /30гр/ от прахта в 150ml грещо мляко и разбъркайте.
Насладете се на получената напитка с нейният вкус,аромат и плътност!!!
ХРАНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ ЗА 100g
| Енергийна стойност | 1847kj/441kCal |
| Мазнини | 11.4g |
| от които наситени мастни киселини | 4.7g |
| Въглехидрати | 76.9g |
| от които захари | 69.0g |
| Белтъци | 7.6g |
| Сол | 0.3g |

Тагове: Горещ шоколад 1кг, Горещ шоколад 1кг, Кафе за заведения и офиси


-265x320.png )


-265x320.jpeg )
-265x320.jpeg )
-265x320.jpeg )
-265x320.jpeg )
-265x320.jpeg )
-265x320.jpeg )

