Шоколадова напитка Прима Виста на дози
Шоколадова напитка Прима Виста на дози
| Производител: | ВИВА АиМ |
| Код на продукта: | Шоколадова напитка Прима Виста |
| Наличност: | В наличност |
-
4.60€ (9.00лв)
Шоколадова напитка Прима Виста на дози
Шоколадова напитка Прима Виста е ароматна ,плътна студена/гореща напитка с приятен привкус на млечен шоколад
Състав: :захар, какао на прах и мляко на прах .
Начин на приготвяне:
Изсипете пакетчето Шоколадова напитка на прах /30гр/ в 150ml грещо или студено мляко или вода и разбъркайте до получаване на хомогенна смес.
Насладете се на получената напитка с нейният вкус, аромат и плътност!!!
ХРАНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ ЗА 100g
| Енергийна стойност | 1869kj/447kCal |
| Мазнини | 12.1g |
| от които наситени мастни киселини | 4.6g |
| Въглехидрати | 76.5g |
| от които захари | 66.7g |
| Белтъци | 8.0g |
| Сол | 0.3g |
Кутията съдържа 8 рх 30гр / 240g
Произведено от ВИВА АиМ







