Картонени чаши 7oz за вендинг
Картонени чаши 7oz за вендинг
| Код на продукта: | Картонени чаши 7oz |
| Наличност: | В наличност |
-
2.81€ (5.50лв)
Картонени чаши 7oz
Картонени чаши 7oz с лого кафе Прима Виста .
Подходяща за кафеавтомати.
| Описание: | 7 унция – 175 мл. |
| Диаметър: | 70.0 мм |
| Височина: | 80.0 мм |
| Основа: | 48.0 мм |
| Размери на опаковката: | 435 х 365 х 635 мм |
| Брой в стек: | 100 бр. |
Тагове: Картонени чаши 7oz за вендинг, Картонени чаши 7oz, Кафе за заведения и офиси


-265x320.png )
-265x320.png )
-265x320.png )




