Горещ шоколад Прима Виста- ПОРТОКАЛ
Горещ шоколад Прима Виста- ПОРТОКАЛ
| Производител: | ВИВА АиМ |
| Код на продукта: | Горещ шоколад Прима Виста- Портокал |
| Наличност: | В наличност |
-
5.11€ (9.99лв)
Горещ шоколад Прима Виста- ПОРТОКАЛ
Горещ шоколад Прима Виста с аромат и вкус на портокал.
Изтънчена хармония между дълбокия вкус на какао и слънчевата свежест на цитруса. Елегантен, ароматен и с леко средиземноморско настроение.
Описание:
Външен вид: Кадифен шоколад с топъл кафяв оттенък, понякога с фина портокалова пяна или резенче карамелизиран портокал за акцент. Изглежда като малко слънце в чаша.
Аромат: Интензивен и освежаващ — какаовите нотки се преплитат с етеричния аромат на портокалова кора, носещ усещане за празничност и уют.
Вкус: Богат шоколадов профил, озарен от леко киселата и сладка нотка на портокал. Всяка глътка е балансирана — нито прекалено сладка, нито прекалено цитрусова. Просто съвършенство.
Усещане: Топъл, ободряващ и леко екзотичен — идеален за зимни вечери, когато искаш да се пренесеш мислено на слънчев бряг с чаша лукс.
Съставки: какао на прах, захар ,мляко и аромат на портокал .
Начин на приготвяне : Изсипете пакетчето шоколад на прах /30гр/ в 150ml грещо мляко или гореща вода и разбъркайте.
Насладете се на получената напитка с нейният вкус, аромат и плътност!!!
СТОПЛИ ЗИМАТА С ГОРЕЩ ШОКОЛАД ПРИМА ВИСТА
ХРАНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ ЗА 100g
| Енергийна стойност | 1847kj/441kCal |
| Мазнини | 11.4g |
| от които наситени мастни киселини | 4.7g |
| Въглехидрати | 76.9g |
| от които захари | 69.0g |
| Белтъци | 7.6g |
| Сол | 0.3g |
КУТИЯТА СЪДЪРЖА 8 пакетчета х 30гр или НЕТО 240гр
Произведено и пакетирано от ВИВА АиМ ООД
Тагове: Горещ шоколад Прима Виста- ПОРТОКАЛ, Горещ шоколад Прима Виста- Банан

-350x350.jpeg)


-265x320.jpeg )